Нам 5 років
Нам 5 років

Нам 5 років! Запрошуємо відсвяткувати День народження парку. На вас чекають: яскрава шоу-програма, сюрпризи, безкоштовна фотозона, акційна пропозиція на всі розваги!

Кожне поповнення картки парку на суму від 100 грн множиться на 5.

Приклад. Якщо відвідувач поповнює картку парку на суму 100 грн, йому зараховують 400 бонусів додатково. Загальний баланс картки буде – 500 грн. 

Бонусна програма і всі акційні тайм-картки в акції участь не приймають.

Бонусні кошти зараховуються кратно 50 від суми поповнення і діють з 23.04.18 до 31.08.2018 року.

Святкова шоу-програма

21 квітня

13:00 Майстер-клас «Святковий торт»

Пропонуємо власноруч зробити головний символ Дня народження – тортик. Для його приготування знадобиться фетр, клей та поради нашої вправної майстрині. Поспішайте спробувати себе  у створенні цікавої поробки, яка залишиться вам на згадку про наше свято.

14:00 Сюрприз від веселих клоунів

Кумедні і смішні герої кожного свята привітають Хеппілон! Поспішайте потрапити за гарним настроєм  на яскравий майстер-клас з твістингу, який не залишить вас без сюрпризів і посмішки.

15:00 Розваги з супергероями

Найсильніші, найвправніші супергерої  з улюблених коміксів спішать до нас у гості. Вони подарують вам годину неймовірних супергеройських розваг, ігри та конкурси, а також цікаві призи!

16:00 Привітання від Хеппіка та друзів

Всіма улюблений дракончик Хеппік запросив до нас на свято своїх друзів з різних казок! Цікаво, яке привітання вони підготували для нас?

17:00 Шоу коктейлів та смачний кенді-бар

Який День народження без смаколиків? Чарівники ресторану «Ікринка» пригостять усіх гостей яскравими коктейлями, а на солоденьке вас чекає яскравий кенді-бар з неймовірними солодощами.

18:00 Відриваємось на бабл-диско

Бульбашкові танці на честь 5-ти річчя найвеселішого парку розваг – те що треба наприкінці дня! Танцюйте під запальну музику з улюбленими героями та насолоджуйтесь дощем з мильних бульбашок.

22 квітня

13:00 Розваги на батуті

Всі, хто любить грати та розважатись – скоріше до нас! Ми підготували для всіх наших гостей веселі завдання на яскравому батуті та чудові подарунки за їх виконання.

17:20 Шоу мильних бульбашок

Захоплююче шоу, яке дозволить вам доторкнутися до неповторної магії світу мильних бульбашок.

18:00 Паперове шоу

Веселе диско з паперовим салютом та яскравим конфетті подарує вам гарний настрій та яскраві спогади.