Сценарії програм
Розбишака Шон та друзі (3-5 років)

Баранчик Шон завжди радий новим друзям! Саме на вас він чекає, щоб разом зібрати найсвіжіший урожай для його нового друга Хеппіка та приготувати неймовірно смачний салат для нього. Із Шоном ніколи не сумно! Мершій до дружньої подорожі.

Свинка Пеппа (3-5 років)

Я – свинка Пеппа, а це – мій молодший братик Джордж. Сьогодні разом з вами, маленькі друзі, нам треба відшукати улюблену іграшку Джорджа – пана Динозавра! Мершій разом з нами на цікавезне святкування найкращого Дня Народження.

Смішарики. Веселі пригоди (3-5 років)

Крош дуже полюбляє веселощі та пригоди. Разом з друзями – смішариками він завітав до країни щасливого дитинства. Він ніколи не думав, що є на землі місце, де можна так веселитися, тому він вирішив зробити карту чарівної країни для інших Смішариків, щоб усі вони змогли сюди потрапити та повеселитися з ним.  Але йому потрібна допомога, адже заблукати у не відомому місці зовсім не складно! Поспішай разом з улюбленими Смішариками поринути у світ розваг веселої країни щасливого дитинства!

Циркова пригода (3-5 років)

Веселі  клоуни приготували для тебе та для твоїх друзів цікаву подорож у підводний цирк! На тебе чекають захопливі  пригоди та розваги, веселі танці, кумедні жарти та справжні циркові трюки а також цікаві завдання від клоуна Бома та клоунеси Кльопи!  Як гадаєш, твоя команда зможе виконати їх? Давайте швидше перевіримо це на незабутньому цирковому святі!

Білосніжка і гноми (3-5 років)

Зла мачуха знову не дає спокою Білосніжці. Начебто вже й щаслива прекрасна дівчина зі своїм коханим принцом, так ні ж! Але вірні гноми не залишать нашу героїню у скруті.

Організація дитячих свят та бенкетів (050) 463 58 60 . banket.kiev@happylon.com.ua