Сценарії програм
Свинка Пеппа (3-5 років)

Я – свинка Пеппа, а це – мій молодший братик Джордж. Сьогодні разом з вами, маленькі друзі, нам треба відшукати улюблену іграшку Джорджа – пана Динозавра! Мершій разом з нами на цікавезне святкування найкращого Дня Народження.

Смішарики. Веселі пригоди (3-5 років)

Крош дуже полюбляє веселощі та пригоди. Разом з друзями – смішариками він завітав до країни щасливого дитинства. Він ніколи не думав, що є на землі місце, де можна так веселитися, тому він вирішив зробити карту чарівної країни для інших Смішариків, щоб усі вони змогли сюди потрапити та повеселитися з ним.  Але йому потрібна допомога, адже заблукати у не відомому місці зовсім не складно! Поспішай разом з улюбленими Смішариками поринути у світ розваг веселої країни щасливого дитинства!

Циркова пригода (3-5 років)

Веселі  клоуни приготували для тебе та для твоїх друзів цікаву подорож у підводний цирк! На тебе чекають захопливі  пригоди та розваги, веселі танці, кумедні жарти та справжні циркові трюки а також цікаві завдання від клоуна Бома та клоунеси Кльопи!  Як гадаєш, твоя команда зможе виконати їх? Давайте швидше перевіримо це на незабутньому цирковому святі!

Білосніжка і гноми (3-5 років)

Зла мачуха знову не дає спокою Білосніжці. Начебто вже й щаслива прекрасна дівчина зі своїм коханим принцом, так ні ж! Але вірні гноми не залишать нашу героїню у скруті.

Фіксики. Місія «Помогатор» (3-5 років)

У Сімки та Нулика виникли складнощі і хто якщо не ви, зможе їм допомогти? Усіх запрошуємо перетворитися на справжніх Фіксиків і разом з героями впоратися з нелегкою місією «Помогатор», поки батьки не повернулися з відрядження (батьківського телефону Дім Дімича). Ти-дищ, дітлахи!

Організація дитячих свят та бенкетів (050) 463 58 60 . banket.kiev@happylon.com.ua