Сценарії програм
Розбишака Шон та друзі (3-5 років)

Баранчик Шон завжди радий новим друзям! Саме на вас він чекає, щоб разом зібрати найсвіжіший урожай для його нового друга Хеппіка та приготувати неймовірно смачний салат для нього. Із Шоном ніколи не сумно! Мершій до дружньої подорожі.

Свинка Пеппа (3-5 років)

Я – свинка Пеппа, а це – мій молодший братик Джордж. Сьогодні разом з вами, маленькі друзі, нам треба відшукати улюблену іграшку Джорджа – пана Динозавра! Мершій разом з нами на цікавезне святкування найкращого Дня Народження.

Смішарики (3-5 років)

Вітаємо усіх маленьких любителів пригод! Сьогодні тільки ви, разом з веселими героями з Країни Смішариків, зможете допомогти мавпочці Фісі розшукати портрет її любої бабусі. Наші герої у Країні щасливого дитинства чекають на допомогу.

Цирковий переполох (3-5 років)

Уявіть собі цирк без посмішок і сміху? Ось клоуни і засмутилися. Зникнення всього радісного і веселого почалося із загублення «посмішки цирку». Поспішайте повернути в цирк веселощі та сміх , а разом з ними і справжнє диво!

Білосніжка і гноми (3-5 років)

Зла мачуха знову не дає спокою Білосніжці. Начебто вже й щаслива прекрасна дівчина зі своїм коханим принцом, так ні ж! Але вірні гноми не залишать нашу героїню у скруті.

Організація дитячих свят та бенкетів (050) 463 58 60 (044) 451 52 91 banket.kiev@happylon.com.ua