Соціальні ініціативи

Океан пізнань

Одним з напрямків діяльності парку в межах соціальної політики є активна підтримка та стимулювання рівня пізнавальної активності дітей всіх вікових груп. Навчальні програми Happylon враховують всі аспекти мотивації: елементи змагання, пізнавальних ігор, заохочення. Завдяки цьому, дитина отримує стимул для гарного навчання, позбавляється від страху проявляти ініціативу і висловлювати нові ідеї, розвиває свої творчі навички і, найголовніше, бачить результат, який надає йому впевненості у власних силах і бажання рухатися вперед.

Океан добра

HAPPYLON - парк, який відкритий для всіх дітей без винятку. Завдяки благодійним акціям і постійно діючої ініціативи для багатодітних сімей, а також діток з особливими потребами, підводні глибини нашого парку може досліджувати кожен. Для сімей з 3-4 дітьми діють спеціальні ціни на всі атракціони, а сім'ї з 5 і більше дітьми, діти-сироти та діти з особливими потребами кожен місяць безкоштовно отримують тайм-карту на 2 години розваг і сувенір від дракона Хеппіка.

Також, починаючи з листопада 2013 року, на щотижневій основі парк HAPPYLON відкриває двері дітям з дитячих будинків та будинків сімейного типу. Наш парк співпрацює з безліччю дитячих благодійних організацій, проводить багато акцій та безкоштовних відвідувань. Головна умова співпраці - попереднє бронювання дати і часу візиту групи. 

Дарувати щастя і чути дитячий сміх - це найбільше наше досягнення.
З питань організації соціальних ініціатив (044) 360 25 37 (050) 359 43 59 kiev@happylon.com.ua