Соціальна акція «Велика сім’я»

Велика сім’я

Велика родина = великі можливості!

Багатодітні сім’ї,  діти з особливими потребами, сироти,  діти-переселенці мають нагоду один раз на місяць (у будні) розважитись у парку абсолютно безкоштовно!

 Сім’ї  з кількістю 3-5 дітей мають можливість придбати тайм-карти на 1 годину розваг (всі атракціони, відеігри, + сувенір на пам’ять) за спеціальними цінами:

у будні – 155 грн/чол

у вихідні та святкові дні – 199 грн/чол

Багатодітні родини, де 5 та більше дітей, розважаються один раз на місяць (у будні) 1 годину у парку БЕЗКОШТОВНО (всі атракціони, відеоігри, +сувенір на пам’ять). Обов'язково мати при собі свідотство багатодітної сім'ї та свідотства про народження всіх дітей. 

 

 

Умови і обмеження:

  1. В акції приймають участь багатодітні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу, благодійні організації.
  2. На касі парку один з батьків(супроводжуючий) обов’язково має надати посвідчення, яке підтверджує статус багатодітної сім’ї та свідотства про народження дітей.
  3. В акційні тайм-картки не входять ігрові майданчики, призові апарати, кран-машини.
  4. Супроводження дітей по парку відбувається згідно вікових обмежень у правилах.
  5. Кількість тайм-карток за акцією обмежена. Наприклад, якщо багатодітна сім’я відвідує парк у неповному складі.
  6. Згідно чинного законодавства України дитина з багатодітної родини може користуватися пільгами до досягнення нею 23-х річного віку у разі знаходження на денній формі навчання та за умов можливості надання підтверджуючих документів (дійсний студентський квиток, довідка тощо).