Всесвітній Хелловін
Всесвітній Хелловін

На цей раз ми хочемо ознайомити всіх гостей із темними та страшними фактами різних частин Світу.    

1 година розваг + аквагрим за 199 грн*

Гостям у святковому костюмі – 2  безкоштовні атракціони у подарунок. 

Святкова шоу-програма

28 жовтня

15:00 Майстер-клас з чаклування кольоровим пісочком  «Гарбуз Відьми»

До нас на свято завітала відьмочка – майстриня, яка навчить вас чаклувати з кольоровим піском,перетворюючи його на зображення святкового гарбуза.

16:30 Коктейль-шоу Баби Яги

Чи хотіли б ви скуштувати чарівні зілля, що готує сама Баба Яга? А навчитися їх робити? Тоді вам треба поспішати на майстер-клас з зіллє варіння, який проведе поважна гостя нашого свята – Баба Яга.

17:30 Кріо шоу Снігової Людини

Ви думаєте снігової людини не існує? Ви помиляєтесь. Адже, він буде святкувати Хелловін разом з нами і здивує вас цікавим та пізнавальним сніжно – льодяним шоу.

18:00 Монстро-модне дефіле

Який костюм на Хелловін наймодніший в цьому році? У що повинен вдягатися справжній модний монстр? Все це продемонструють вам наші гості – Театр мод «Ремарка»

18:30-19:30 Містичне диско

Шалено – веселі танці під улюблені пісні з димом та найвідомішими монстро – героями чекають на вас!

29 жовтня

15:00 Майстер-клас «Лісовий Сич»

Завітайте на майстер-клас до лісовика, який навчить робити з дуже цікавих матеріалів містичного птаха – сича.

16:00 Лего майстер-клас «Замок Дракули»

Найвідоміший у світі вампір повідає вам секрети свого замку та навчить будувати його з улюбленого конструктору «Лего».

17:00 Майстер-клас «Єгипетський кіт»

Прадавні боги Єгипту завітали до нас на свято,щоб познайомити вас з їх священним улюбленцем – кішкою та навчити створювати прадавній єгипетський тотем.

18:00 Монстро-флешмоб

Усі монстри обожнюють танцювати і вони це залюбки продемонструють! А ти зможеш повторити танець справжнього монстра? Давай перевіримо це на нашому флешмобі.

30 жовтня

15:00 Лего майстер-клас  «Зачарований ліс»

Які дива ховає старовинний, чарівний ліс? Хто в ньому мешкає і що там росте? Усі таємниці відкриються тобі на нашому майстер-класі!

16:00 Примарна дегустація

Хочеш спробувати примару на смак? Тоді поспішай до нас. Одна чаклунка спеціально до свята зачаклувала примар у смачні десерти! Не віриш? Тоді запрошуємо скуштувати їх скоріше, поки чари не зникли!

17:00 Монстро-флешмоб

Усі монстри обожнюють танцювати і вони це залюбки продемонструють! А ти зможеш повторити танець справжнього монстра? Давай перевіримо це на нашому флешмобі.

31 жовтня

15:00 Майстер-клас з твістингу «Привид»

Ті, хто бояться привидів можуть переконатися, що вони зовсім не страшні, а навпаки, дуже веселі! Особливо якщо зроблені власними руками.

16:00 Шоу кривавих коктейлів Графа Дракули

Спеціально для святкування Хелловіну головний вампір світу привіз до нас рецепт улюбленого коктейлю усіх вампірів. Не пропусти можливість дізнатися його та, якщо вистачить сміливості, спробувати на смак.

17:00 Фотосессія з монстро-гостями

До   нас на свято зїхалися монстри з усіх куточків світу! І на загадку про це веселе свято вони запрошують тебе на фотосесію! не забудь одягти найстрашніший костюм! Буде весело.

18:00 Шоу блискавок Франкенштейна

Від його блискавок все неживе може стати живим! Від його дослідів перехоплює подих! Професор Франкенштейн особисто розкриє усі секрети науки та блискавок.

18:30-19:30 Містичне диско

Шалено – веселі танці під улюблені пісні з димом та конфетті  чекають на вас.

*Акція діє тільки 28 і 29 жовтня на всі атракціони, відео ігри, +5 призових апаратів. Разом із тайм-картою видається купон на безкоштовний аквагрим.